Współpraca

Współpraca

Zapraszamy do współpracy firmy instalatorskie oraz samodzielnych instalatorów automatyki bramowej i systemów wideodomofonowych oferując korzystne rabaty przy zakupie urządzeń oraz prace w zakresie montażu i serwisu dla klientów naszej firmy.

Z naszej strony zapewniamy wsparcie techniczne w doborze optymalnych rozwiązań dopasowanych do potrzeb klientów oraz pomoc przy problemach z serwisem i montażem urządzeń. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą i nawiązanie stałej współpracy, która pozwoli Państwu na dołączenie do listy partnerów polecanych przez firmę AGRAW.

Dlaczego warto nawiązać z nami współpracę?

Jasne reguły

Gwarantujemy instalatorom proste i przejrzyste warunki współpracy.

Wsparcie techniczne

Zapewniamy instalatorom pomoc w doborze optymalnych rozwiązań technicznych.

Korzystne ceny

Zapewniamy instalatorom korzystne ceny na automatykę oraz wideodomofony.

Certyfikacja

Gwarantujemy instalatorom dostęp do szkoleń autoryzacyjnych u producentów.


Jesteśmy firmą zajmującą się usługami ślusarskimi od wielu lat, na rynku automatyki bramowej działamy od 12 lat. Prowadzimy pełny zakres usług związany z doborem odpowiedniego napędu, sprzedażą, montażem, serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym, naprawami oraz sprzedażą części i akcesoriów. Oprócz tego sprzedajemy bramy i drzwi garażowe, zajmujemy się naprawą i wymianą uszkodzonych paneli, linek oraz sprężyn bram segmentowych.

Wykonujemy usługi ślusarskie związane z bramami wjazdowymi, wymiany szyn jezdnych, wymianę wózków, regulację bram dwuskrzydłowych itp. Poszukujemy również wykwalifikowanych instalatorów systemów wideodomofonowych i domofonowych.

Dla firm produkujących i montujących ogrodzenia mamy ofertę polegającą na uruchomieniu urządzeń z zakresu automatyki wjazdowej i kontroli dostępu.

Aby omówić warunki współpracy zapraszamy do odwiedzenia naszej siedziby w Warszawie przy ul. Artyleryjskiej 43 po wcześniejszym kontakcie telefonicznym/mailowym.


Zapraszamy do nawiązania współpracy!
tel.: 603 849 842, e-mail: kontakt@agraw.pl