O nas

O nas

Firma AGRAW prowadzi działalność usługowo handlową od 1957 r. Przez ten czas głównym profilem naszej działalności były usługi w zakresie ślusarstwa. Ze względu na postęp technologiczny i zapotrzebowanie wśród klientów poszerzyliśmy naszą ofertę o sprzedaż, montaż i serwis napędów do bram oraz wideodomofonów. Oferujemy wyłącznie oryginalne i markowe produkty będące gwarancją doskonałej jakości i niezawodności.


Oferta

Sprawdź naszą szeroką ofertę!

Od 10 lat głównym obiektem naszych prac jest automatyzacja związana z napędami:

W tym zakresie świadczymy pełny zakres usług związany z doborem odpowiedniego napędu, sprzedażą, montażem, serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym, naprawami oraz dostawą części i akcesoriów.

W ramach naszej działalności prowadzimy sprzedaż bram i drzwi garażowych, wykonujemy naprawy i wymiany uszkodzonych paneli, linek oraz sprężyn bram segmentowych. Realizujemy także usługi ślusarskie związane z bramami wjazdowymi, wymianę szyn jezdnych oraz wózków, regulację bram dwuskrzydłowych itp.

W naszej ofercie znajda Państwo systemy wideodomofonowe i domofonowe, dla których świadczymy usługi montażowe oraz serwisowe.


Co nas wyróżnia?

Opieka posprzedażna

Kontakt z nami nie kończy się w momencie dostawy urzadzenia lub wykonania usługi. Jesteśmy na rynku długo i zapewniamy klientów jeżeli będą mieli jakikolwiek problem z urządzeniem moga się z nami skontaktować, aby rozwiązać wszelkie wątpliwości.

Profesjonalne doradztwo

Wraz z faktem, że oferta rynkowa jest bardzo szeroka, klienci mają problem z wyborem optymalnego rozwiązania pod kątem wymagań technicznych oraz swoich preferencji. Pomagamy Państwu skutecznie rozwiać wszelkie wątpliwości i dobrać urządzenia.

Fachowy montaż i serwis

Montaże i serwisy wykonujemy bardzo dokładnie starając się wykonać prace tak, aby uniknąć błędów oraz problemów, które mogą wystąpić w przyszłości. Decydując się na nasze usługi mają Państwo pewność prawidłowo zamontowanych i serwisowanych urządzeń.

Wsparcie techniczne

Na etapach doboru, sprzedaży, wykonywania usługi oraz w okresie eksploatacji zapewniamy nasze pełne wsparcie technicznie. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania wystarczy skontaktować się z nami drogą telefoniczną lub e-mailową.


Opinie klientów

Jestem bardzo zadowolony z usługi sprzedaży i montażu napędu Nice Robus 600. Brama działa bardzo cicho i płynnie. Na każdym etapie wykonywania usługi kontakt z firmą AGRAW był wzorowy. Polecam!

Mariusz

Zamówiłam moduł Wi-Fi wraz z montażem i konfiguracją. Pomimo dużego obłożenia pracą firma AGRAW dokonała instalacji już kolejnego dnia. Instalator wyjaśnił mi działanie modułu oraz strony administracyjnej. Od teraz mogę sterować automatem bramowym z poziomu smartfona! Polecam moduł Nice oraz tego instalatora.

Ilona

Kupiłem wideodomofon do systemu cyfrowego dwuprzewodowego. Urządzenie zakładałem samodzielnie w oparciu o załączoną instrukcję. Miałem mały problem z podłączeniem przewodów ale został szybko wyjaśniony po kontakcie telefonicznym ze sprzedawcą. Zakup bardzo na plus.

Slawo35


Autoryzowany partner

Firma AGRAW ma w swojej ofercie napędy najlepszych firm produkujących automatykę bramową. Duży zakres oferty pozwala nam z dużą starannością dobrać napęd pod każde warunki techniczne. W ofercie posiadamy również wysokiej jakości drzwi garażowe polskich producentów, których konstrukcje i jakość wykonania nie ustępują innym znanym producentom. W zakresie napędów bramowych jesteśmy autoryzowanym partnerem następujących firm:

BENINCA Bft CAME FAAC Marantec
Nice Somfy SOMMER tousek WIŚNIOWSKI

W zakresie domofonów i wideodomofów sprzedajemy i montujemy urządzenia producentów, którzy istnieją na rynku wiele lat a ich konstrukcje są sprawdzone i niezawodne. W zakresie kontroli dostępu jesteśmy autoryzowanym partnerem następujących firm:

ABAXO Commax Comwei Genway
ironLogic LEELEN MAZi Safe
SCOT Tiandy ViDiLine VIDOS

Jesteśmy firmą, której zawsze zależało na zadowoleniu klienta ze świadczonych usług. Dlatego też nasi pracownicy mają certyfikaty uzyskane podczas wielu szkoleń technicznych prowadzonych w siedzibach producentów. W dziale certyfikaty mogą Państwo znaleźć posiadane przez autoryzacje.


Formularz kontaktowy