Montaż

Montaż

Dużą częścią naszej działalności jest montaż urządzeń automatyki bramowej, bram oraz systemów wideodomofonowych. Dobra jakość wykonanych prac montażowych przez naszą firmę jet możliwa tylko i wyłącznie dlatego, że pracownicy są systematycznie szkoleni przez producentów napędów i posiadają odpowiednie certyfikaty oraz uprawnienia. Nie bez znaczenia jest też długoletni staż w zakresie wykonywania montaży.


Możemy zamontować wszystkie typy napędów bramowych i wideodomofonów!

Do wykonania montaży używamy materiałów oryginalnych i atestowanych, które stosowane są zgodnie z zaleceniami producentów.

Staramy się spełniać oczekiwania i życzenia klientów np. stosując profile i podstawy ocynkowane jeżeli całe ogrodzenie jest ocynkowane. Malujemy elementy konstrukcyjne na odpowiedni kolor z palety RAL, tak aby pasowały kolorystycznie do innych elementów.

Wykonujemy montaże urzadzeń działających w sieci domowej tj. wideodomofony IP, inteligentne moduły Wi-Fi sterujące automatyką bramową. Jako nieliczni na rynku programujemy systemy HomeLink (opis poniżej).

Specjalizujemy się także w dorabianiu zabezpieczeń antykradzieżowych do najpopularniejszych napędów dostepnych na rynku. Naszym głównym celem są dobrze działające urządzenia i zadowolenie klienta.


HomeLink

HomeLinkOd kilku lat nasza firma specjalizuje się w dogrywaniu automatyki bramowej do urządzeń HomeLink montowanych na stałe w samochodach marek premium.

Jest to system sterowania radiowego składający się z trzech przycisków na stałe zamontowanych i zintegrowanych z wnętrzem samochodu, który pozwala na otwarcie i zamkniecie bramy, włączenie i wyłączenie systemu alarmowego lub oświetlenia. System HomeLink zasilany przez układ elektryczny samochodu pozwala uniknąć noszenia ze sobą pilota. Należy zwrócić uwagę, że nie istnieje jeden określony sposób programowania systemu HomeLink dla każdego pojazdu. Procedury różnicują się w zależności od marki oraz modelu pojazdu. Z uwagi na nasze duże doświadczenie jesteśmy w stanie dograć system w dowolnym samochodzie wyposażonym w taki moduł.

Piloty dla motocyklistów

Pilot do zabudowy w pojeździeKażdy motocyklista wie ile problemów stwarza wjazd motocyklem na posesję i związane z tym czynności. Zdjęcie rękawic, odszukanie pilota, naciśnięcie przycisku sterującego bramą wjazdową i później bramą garażową. Czynności te są uciążliwe i czasochłonne. Aby poradzić sobie z tym problemem mamy dla Państwa propozycję pilota na stałe zamontowanego w motocyklu w ten sposób, że krótki pojedynczy sygnał światłami otwiera bramę wjazdową a sygnał podwójny bramę garażową. Urządzenie to można zastosować też w samochodzie.

Z uwagi na to, iż urządzenie działa jak pilot tak więc tylko i wyłącznie pojazd w niego wyposażony otworzy bramę. Inny pojazd dając sygnały świetlne nie ma możliwości uruchomienia automatyki bramowej.

Sterowanie za pomocą Wi-Fi

Moduł Wi-Fi do sterowania napędem bramowymWychodząc naprzeciw oczekiwaniom dynamicznie zmieniającego się rynku usług mobilnych wprowadziliśmy do naszej oferty sterowniki elektroniczne, przeznaczone do zdalnego sterowania automatyką bramową z dowolnego miejsca na świecie, za pośrednictwem smartfona.

Moduły działają przez aplikacje, które można bezpłatnie pobrać z App Store oraz Google Play. Montowany w urządzeniach automatyki bramowej moduł umożliwia zarządzenie bramami wjazdowymi, garażowymi, roletami, markizami, żaluzjami.

Dwa wejścia czujników w module pozwalają użytkownikowi na uzyskanie od aplikacji informacji zwrotnej o tym, że sterowane zdalnie urządzenie (np. brama), osiągnęło jedno ze skrajnych położeń (otwarta, zamknięta).

Sterowanie za pomocą GSM

Moduł GSM do sterowania napędem bramowymW naszej ofercie posiadamy system sterowania automatyką bramową przy pomocy sieci komórkowej GSM. Obsługa bramy staje się wtedy bardzo prosta. Wystarczy zadzwonić, wybierając zdefiniowany numer z książki kontaktów, a brama otworzy się lub zamknie. Nie ma opłat za połączenia telefoniczne ponieważ wystarcza tylko odebranie sygnału a sterownik sprawdzi czy numer telefonu jest uprawniony do otwierania.

Kasowanie i wgrywanie uprawnionych numerów telefonów jest wykonywane z poziomu programu lub poprzez SMS. Ten typ sterowania idealnie sprawdza się dla wielu użytkowników z uwagi na powszechność stosowania telefonów komórkowych. Nie ma wtedy potrzeby zakupu pilotów indywidualnych.